Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reptipur

ahoj prosim mate nekdo zkusenosti s pripravkem Reptipur proti parazitum? v pribalovem letaku nepisi nic o tom jestli musim cely substrat po pouziti vymenit nebo zda se to vypari samo.. dekuji za pomoc

Neznám reptipur,ale asi to bude něco jako frontline,nebo neostomasan atd. Takže pořádně vystříkat terko, všechny věci z terka umýt a postříkat taky,postříkat i hada (pozor na oči)- vokolí hlavy bude lepší asi nastříkat na ruce a potřít hada. Možná bude dobré postup opakovat zhruba po 14 dnech.