Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tmavé fleky na boa c.

zdravím, chci se zeptat nasi hroznysce se objevily prevazne na hlavě tmave flicky. Zadne roztoci ani paraziti videt na ni ani kolem videt nejsou jen najednou ztmavla a hodne smejdi po terarku a taky se najednou vali v nadrzi s vodou.. co myslite ze by to mohlo byt? a co s tim delat?? dekuji za vase odpovedi..

loading...

bohuzel tu nemam fotak, pred svleknutim to urcite neni protoze se slekla a flicky za par dni se opet objevily.. ted sem koumal vic vetve a objevil sem malinkate broucky mohly by to zpusobit oni? zkusim fotak sehnat a vyfotit to akorat nevim jak se ty fotky vkladaji

psala, tenhle dotaz psal pritel protoze nam tento pripravek doporucil pan ve zverimexu a byl si jisty ze to jsou roztoci ale v tom pribalovem letaku toho moc neni tak jsme radsi dali par dotazu tady aby nam zkuseni chovatele poradili co stim a co by to mohlo byt nez aby to ublizilo hadovi..

A to pán ze zverimexu toho hada - roztoče viděl? Vesměs nemám s pány ze zverimexů dobré zkušenosti (ono ani z opačným pohlavím) Všeobecně jsem se setkal s neznalostí personálu. Nejhorší na tom všem je,že se rozdávají jak znalci,ale vesměs co slovo,to perla. Ale jistě nejsou tací všichni. Ten přípravek jak jsem již psal ani neznám,to by spíše bylo na dotaz pro toho,kdo tento přípravek používal. Ono třeba o arpalitu,který je pro tyto účely používán také bylo napsáno něco i úhynech zvířat po aplikaci. Ale to nejsou mé zkušenosti. :-) Pokud jsou to ale vážně roztoči,tak alespoň můžeš potom poreferovat o účinnosti toho prostředku. ;-)

jinak pan hada ani roztoce nevidel ale pri popsani fleku a jejiho chovani hned rekl ze to jsou paraziti a puvodne teda rekl ze tenhle reptipur mame nakapat do rohu terarka a ze to staci ale moc se nam to nezdalo ze by to stacilo.