Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZELENÁ VODA

Zdravím vás, potřebuju poradit, nikdy jsem stím dříve neměl problém, ale poslední 3 týdny mam zelenou vodu u svích želv, ale jen v jenom ze 3.
Nemohu se té zelené vody nijak zbavit, vyměnil jsem všechnu vodu, vyčistil vnější filtr, kompletně vydesinfikoval atd, ale po týdnu znovu :.( co stím ?
Všechna želvária stojí na stejném místě :-/
Poradíte?
Voda nezapáchá ani želva neprojevuje žádné problémy.::)
Jsou nějaké přípravky, které neublíží?
Děkuji :-)

Tento problém mám také, a taky jen v jedné nádrži. Voda zezelená vždy po úplné výměně vody a po pár týdnech se zase "vyčistí". Pokud měním jen část vody a neproplachuji filtr tak tento problém nemám. Proč je to pouze v jednom terárku netuším, ale domnívám se, že je to způsobeno různým úhlem dopadu slunečních paprsků. Chemii bych raději nepoužíval.