Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto nutne

Ahoj!potřebuju nutně poradit.mam doma asi 5 měsíčního chameleona a je postední tři dny divnej!nic nechce žrát ani se moc nehejbe už neleze aani po větvích leží dole na zemi a ani se moc nehejbe a vůbec má pořád zavřený oči jenom když mu odevřu terárko tak je otevře co mam dělat prosím co nejrychleji mi poradtě třeba i na mejl lump01@seznam.cz

pokračujeme tudy 8858-nutne
(GG) (GG)

Přečtete si, prosím, pravidla poradny (GG)

tak bylo by dobre, kdyby jsi uvedl, jestli mas v terku UV (jako, jak umistene, jestli k nemu ma cham pristup) dale jake vitaminy davas a cim krmis...Bez toho ti nikdo neporadi...Kazdopadne si myslim, ze pujde o klasickeAhoj onemocneni chamiku (mno ono to ani onemocneni neni, proste nevhodna pece) Rozepis se a muzem urcit pricinu a podle toho i popripade pokusit se mu pomoci.
Redsnake