Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B.albopilosa nechce žrát

Dobrý den.chtěl bych se zeptat,moje B.albopilosa se mi poprvé po roku a půl svlékla,ale už je to týden a ona furt nechce žrát.zadeček má podle hlavohrudi jako "hrášek" a když jí hodím cvrčka tak mi spíš přijde že se ho bojí....:-| kamarád má pavouků několik a říkal že s tím nikdy problém nemel(že mu vždycky žerou jak diví....)je to podle vás normální že i po takové době(nežrala tak 2 měsíce před svlekem) nechce přijímat potravu?! Děkuji

Zdarec, týden po svleku ti nebude žrát žádný větší pavouk, chvíli (3-4týdny) to trvá než mu vytvrdnou chelicery a vůbec celé tělo. Pokud ale má abdomen proti karapaxu příliš malý, může jít o dospělostní (poslední) svlek pavoučího kluka, ten je u albopilos krásně poznat podle tibiálních háků na předních končetinách;-).