Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neslyší

Je pravda že hadi nemají sluch? (četl jsem to někde tady na foru) .......... Já jen že mám hada v pokoji a když se večer dívam na TV tak to mám co nejpotišejc aby ho to nerušilo...:-/

jj ohleduplnosti není nikdy dost. :-) Vše už bylo řečeno. Jen ta normální hlasitost nebyla myšlená na plné pecky domácí kino. :-) Tam ty otřesy jsou, stejně jako u hlasitého tuc tuc z reproduktorů sterea. To je už rušivý element,který může hada stresovatr. Asi i sousedy. :-) Při normálním provozu televize to je v pořádku.