Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podestýlka

Chci dát ke krajtě k. novou podestýlku ..... mám koupenou kokosovou drť. Mám použít jen tu drť nebo ji promíchat s pískem? (drti mám hodně ..... pokud je tam písek jen kvuli tomu aby přibilo na oběmu nemusím ho tam dávat? A jak se bránit aby nevznikla plíseň?

PS: Mám i kokosové vlákno .... můžu ho dát do domečku kde krajta "bydlí" ?
Spěchá .... dík

jinak ten hypermangan by neměl být pro hada nebezpečný ne? Dáváme to rybičkám v jezírku v daleko větší koncentraci a při nalévání ryby plavou v tom "mraku" a filtrují to přez žábra a zatím žádná mrtvá.