Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem páření

ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda je normální, že se chce roční sameček želvy zelenavé pářit a dokonce se mu při vyprazdňování i vychlipuje himipenis... Moc děkuji za odpověď, zdá se mi to nějak divné u ročního mláděte

Je to holt kluk šikovná. Želví kluci a někdy i holky takovéto chování odmalička trénují, je to normální, jenom takové divadýlko. Takže žádnou starost mít nemusíte. Pouze na okraj, želvy na tom nejsou tak "dobře" jako např. hadi, mají jenom penis.