Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem svlékání???

Dobrý den, mám korálovku sedlatou krásně vybarvenou...asi před týdnem nějak vybledla, skoro se nehýbe, pořád je zalezlá pod miskou a ani nežere....bude se svlékat nebo co se stalo...Děkuji moc za odpovědi

Sorry ze zase otravuju, ale hadík byl asi tyden zakaleny, ted uz je zase asi tyden odkaleny ale nic, porad se nesvlekl...tak nevim. Porad je zalezly pod miskou, tam odsud uz 14 dni nevylez, jist sem mu neskousela davat pac by stejne asi nejed...:-(:?: