Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Křečci-daruji

Ahoj, doma se nám nějak přemnožili džungaráci. Neměl byste někdo nejlépe z Prahy zájem? dohromady jich je asi 14 a sou různých velikostí a stáří. kdyžtak piště na mail freimanova.p@seznam.cz

zdravim do poradny mam tu krasny přiběh odvažne a kuražne myšky ktera 4krat odolala utoku hroznyše kralovskeho u me dobre kamošky v životě jsem tohle nespatřil aby myška přeskočila hadovi hlavu 4krat a tim si od nas na vždy vysoudila svobodu a zustane už ne na krmeni ale na chov komu čest tomu čest