Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odvaha a kuraž male myšky

zdravim vas važeni chovatele hadu nikdy jsem ještě nespatřil že mala myška 4krat odolala utoku hroznyše kralovskeho a tim že ho přeskočila a vysložila si tim na vždy svobodu a zustane už ne jako krmeni ale už pouze na chov jo komu čest tomu čest

Ahoj,jedna myška přežila čtyři krmení jen pro to,že moje regiuska byla nemocná a za pár dní zemřela. Za to si také vysloužila bydlení u přítele,tj. klec,kolečko a každodenní přísun slunečnicového květu :-).Akorát psychické trauma ji poznamenalo a nedá se ochočit.

Byla nemocná už když jsem ji kupovala. Prošla jsem si s ní plísní,zápalem plic a nechutenstvím,které jí velice oslabilo.Zemřela v den,kdy jsem ji vyléčila z plísně a kdy dostala první antibiotikum proti tomu zápalu.Holt nesmím kupovat na burze.Byl to můj první svěřenec a teď mám druhou regiusku.Zkušenosti mě poučily a teď vím,co udělat pro to,aby se můj had cítil v pohodě a byl zdravý.