Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno terarium

hoj pls potřebuji poradit mám 2 Elaphe guttata a rozhodl jsem se že jim celé tararium postavím nové...potřeboval bych rady jaká velikost,materiály(myslel jsem např. OSB desky+sklo),apod...čím více informací tím lépe děkuji....:puff:

ja mám mám jednu terárko zo skla a jedno z OSB.tiež mám dve guttaty a budú bývať v teráriu 110x45x45.myslím že pri guttatách je lepšie mať z OSB,vytvodíš tam nejaké plošiny atď.nevýhodou tera z OSB je že budeš asi menej vidieť hada,len z predu,ale zas pre hada je to lepšie.terárko zo skla je aj ťažšie ako z OSB