Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Piskomili

HI plso radu, mm jednoho piskomila, a knemu jsem dokoupil druheho(samici), ze zacatku se prali az do krve, a tedka se ten zbity myslim toho ktery byl v terarku prvni boji vubec vylezt z roury pls o radu co mam delat?

já mam taky doma dva pískomili mongolský a dvě holky a taky jsem kupovala každou vzlášť .a udělala jsem to že jsem v kleci dala do prostředka sklo aby k sobě nemohli a dvakrát deně sem je přehazovala aby dostali stejný pach a asi po tejdnu sem je dala znova k sobě s hned se začali pusinkovat a očuchávat a ted od sebe neudělaj krok:-D