Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem začátečník

Ahoj
Chtěla bych začít s chovem agam vousatých ale předtim chci zjistit veškeré informace. Terarium už mam skoro zařízené, ale hlavní problém je jídlo. Když si pořídim mláďata jak velké cvrčky jim mohu dávat? A jak často denně je mam krmit? A ještě slyšela jsem že si mam pořídit minimálně dvě?

Děkuji předem za informace

..resp. pokud si zde ve vyhledávání zadáte "Agama Vousatá" a nebo "Pogona Vitticeps" a přesto budete mít pocit, že něco nevíte, zkuste další fórum na výše uvedených stránkách. Myslim ale, že je tu hodně informací ;-).