Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kokosový substrát

Zdravim,

Koupil jsem si kokosovy substrat jako podestylku pod Hroznyse Kralovskeho. Ve zverimexu mi rekli, ze ten substrat nemam michat z vodou. Na zadni strane je vsak napsano at to zaleju 5-ti litry vody a necham 30 minut pusobit. Tak jak to teda je ??

Dekuji

:puff:

Pani, od ktere jsem hada kupoval je velmi zkusena chovatelka a s lignocelem problem nikdy nemela. A jeste jsem nevidel zadny dukaz, ze by byl nejak neprospesny. Drevene odstepky jsou nevhodne kvuli udrzeni vlhkosti. Ale jinak diky za rady.

lignocel není špatnej substrát používam ho taky ale nikdy na něm nekrmím protože jse mě stalo to že jsem měl mladě B.C při krmení jse mu dostal lignocel nejspíš do dýchací trubyce do pul hodky byl hroznýš ko nedavno se to stalo i známemu u užovky červené