Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TIPY a RADY na vhodné vlastní insektárium

Zdravim všechny zde přitomné a zároveň prosím o jakoukoliv radu či tip ohledně insektárií pro strašilky. Rád bych si zkusil zkonstruovat vlastní insektárium, nicméně jsem dost amatér v chovatelství a tak hledám jakékoliv osvědčené triky, za které vám budu moc vděčný. Internet je dost skoupý na informace v daném oboru. Pokud jsem tu někde přehlídnul již podobný téma, tak se nezlobte a jenom mě tam nasměrujte. Předem moc děkuju za reakce

Tak terárko už vlastnim, chtel jsem jenom nekolik tipu, jak by mohlo vypadat rucne zhotovene. Myslim, zda se vam osvedcilo plexisklo, ci radsi sklenene steny, jestli jsou nejaka extra vhodna pletiva na strany a vnejsek terarii, zdali se vam osvedcila sitka ze vnitr pro lepsi premisteni strasilek, jestli jste na kostru insektaria pouzili drevo, pripadne jake a jakekoilv dalsi napady... DEKUJI