Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drahý termostat?

Já vím, že tohle téma tady již padlo, ale............:beer:

Před pár lety jsem zakoupil termostat za 750Kč - bohužel po inkubaci vajec byla většina hadů rachytických - bohužel po sléze jsem zjistil, že citlivost mezi zapnutím a vypnutím termostatu je značná :o( - termostat se nedal nastavit "hysterézie".(v té době mi nebylo známo že tohle jde - tyhle věci jsou pro mě španělská vesnice):-/

Letos jsem se ubral ke klasice - v inkubátoru vodu a do ní strčené akva topítko s termostatem, ale stalo se mi že voda se odpařila a topítko topilo jako o život no pár dní jsem tam měl 35°C - což to odnesly hlavně guttáty.....

Náhodně mi došla nabídka na termostat sice bych řekl že je "drahý", ale snad by fungoval tak jak bych chtěl já a né jiné vlivy...

Co vy na to?

[http://img63.imageshack.us/img63/2426/termostatec3. jpg]

Ten termostat od Logitronu stoji 499kc. Mam doma dva a jsou fakt solidni. hypersterze je sice 1C tak mozna do presnych inkubatoru to nebude to prave orechove ale jinak doporucuji. Termostat, spinaci hodiny (ty jsou trochu omezene), krasne citelny svitici dysplej, dlouha kabelaz, alarm. Ico a dico na jejich strankach se vyplnovat nemusi, jen do kolonky musite dat treba pomlcku jinak to nevezme. Ja rano v deset objednal a hned druhy den v deset byly doma pres celou republiku!