Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žádost o radu, čím obydlit paludárium.

Vážení,připravil jsem si paludárium, které hodlám v současné době osadit rostlinami. Žádám Vás o radu, jaké živočichy do tohoto paludária, kromě rybiček umístit. O žábách nic nevím(pokud existuje nějaký web.tak mi poraďte). Rád bych tam měl i nějakou ještěrku, která by se v tom tropickém paludária snesla popřípadě s těmi žabkami. Děkuji Jaromír
Změna předmětu, původně: Žádost (GG)

Zdravím, já sice nejsem přes paludárka odborník, ale už jsem o nich pár informací studoval. Jako tu ještěrku bych asi zvolil třeba felsumu nebo anolise. V žabkách se taky moc nevyznám:-[ ale myslím že by nebyly špatné nějaké pralesničky (dendrobates auratus...), listovnice (agalychnis callidryas, phyllomedusa hypochondrialis...) no a nebo třeba pěkná žabka je taky leptopelis vermiculatus...;-)