Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neroste

Ahoj mám 2měsíce mládě hroznýše královského a zatím se nesvlékal a ani nepovyrostl,občas vyvrhne nestrávenou potravu,ale jinak v pořádku,je to normální,předem děkuji za odpověd:?:

Zvracení potravy v pořádku není. U mladého hroznýše jsme to měli taky a naštěstí to bylo zřejmě stresem z nového prostředí (jelikož rozbory trusu nic nenašly). Zvětšili jsme intervaly krmení a samo se to srovnalo. Ovšem rozbor trusu není nic drahého a pro jistotu bych ho nechal udělat. Ještě dotaz - jak často krmíte a kolik? Dáváte mu po krmení klid na trávení? Manipulace po krmení může být taky důvod zvracení. Jaké máte teploty v terárku? To,že nepovyrostl a nesvlékal se,tomu bych nepřisuzoval velkou váhu. On se rozroste a svleky nejsou pravidelné. Taky nám zprvu moc nerostl a pak se růst nastartoval. Takže pokud nemá vnitřní parazity (ukáže rozbor),pokud má dobré podmínky a pokud má dost klidu na trávení,mělo by se to srovnat. Ještě jen pro ujasnění "mám 2měsíce mládě hroznýše" znamená 2 měsíce starého hroznýše? Nebo mám 2 měsíce doma mládě hroznýše? :-)