Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pohlavní dospělost:

Omlouvám se, určítě to tady již padlo ale nemohu to nějak najít. ,
Zajímá mě odhad pohlavní dospělosti u želv testudo. Je lépe ho určit dle věku nebo podle velikosti želvy. A kdy je u r. Testudo 100% dosažen. dík Marek

loading...

zdravím jak nejlépe poznat pohlaví u agamy vousaté?také jsem měl tři ze stajného vrhu a jedna zůstala malinká druhá střední a třetí už má 35 cm v jednom roce a ta právě zakousla tu nejmenší a musel jsem oddělit i tu druhou a ted se bojím je dát k sobě protože jí nedá pokoj kouše ji a šlape po ni co mám dělat děkui širmer