Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mastomys venku?

Ahoj!chci se zeptat jestli muzou byt mastomysi venku v zime?jako myslim v mistnosti kde se vubec netopi.. totiz ony strasne smrdi,jasne pocitala jsem s tim,ale ne ze to bude az tak strasne, musim menit 2 krat do tydne a to mam skupinku 1:2..vydrzi tu zimu?dekuji za odpoved

hm no trochu jsem si to myslela ale chtela jsem to vedet jiste, urcite chci hlodavce pak nakupovat, ale potrebuju odrostle holata pro guttku a na koralovky jsou mysi ve zverimexu taky dost velke..asi s tim pockam do zimy a jak prijde zimovani tak mastomysi prodam.. a pak snad mi uz budou zrat normalne...stejne musim vzdycky mys usmrtit nez ji dam koralovce protoze se ji boji:-(tak dik