Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B.c

Ahoj. Mam problém se svým Boa C. Nejak přestal žrat. Už 3x potravu vyvrhl, a nejak se spatně svleka....vubec ne vcelku, ale po malých částech. Když je tváří v tvář myši, tak před ní uteče, než aby ji napadl....Nevim co s nim může být....Poraďte. Díky

Teplota teraria je 30 stupnu, terarium ma 180x70x70 vlhkost zajistuji rosenim kazdy den. koupil jsem ho a dal jsem mu maleho potkana....sezral bez potizi, ale v prubehu 3 tydnu dalsi 3 vyvrhl, tak dostal malou mys a totez.....v patek uz mysku sezral, tak nevim, ale vcera jsem to opet zkusil a utikal pred ni.... fotky momentalne nemam, ale pozdeji dodam.... stari nevim, ale velikost je 1,1m je i celkove nejak nevyrazne zbarveny oproti druhemu, ktereho mam (ji ne jeho) a te se v danych podminkach dari dobre...Je o cca 30cm delsi ale je zdravejsi a mohutnejsi....

No, podmínky by mohly být odpovídající. Těch 30°C je v celém teráriu nebo má možnost i chladnějšího koutu?
Každopádně bych doporučoval, jak radí kolega pode mnou, návštěvu veterináře a bakteriologické vyšetření případného trusu a tlamy. Samozřejmě veterináře, který to s plazy "umí". Záleží odkud jsi a koho takového máš nejblíž.