Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě želvy

Dobrý den.Rád bych si pořídil želvu auž několik dní lítam po netu a hledám kde jí nejlíp koupit ale bohužel jsem nenašel žádné odkazy na chovatele a tak mi asi nezbude než si ji koupit ve zverimexu.Nečmáte nějké tipy na dobré zverimexy v Praze?

Musím pochválit tuto stránku. Docela mě zaskočila hodnota pampelišky mezi salátem. Je vážně úžasná ta rostlinka:-)

Škoda že jsem nenašla tuto poradnu hned. Taky bych pana Khora oslovila se želvičkou a ne ji kupovat ve zverimexu. Docela jsem riskovala, ale s mou želvičkou jsem nadmíru spokojená;-)

To je úplná ptákovina. Zajeď si za KHorem, tam to máš asi nejblíž. Nejsou drahé, takže ušetříš, i když cesta je dražší. A ještě jako bonus si budeš moci vybrat želvu svého srdce, víš, že jsou trvale v bezvadné péči a kondici, což u zveráku nikdy nevíš (a většinou je to naopak). Nakonec si koupíš nějaký začervený import, který je zjevně ukradený z přírody a dlouho nevydrží.

Když už se to tu zminuje: pokud by někdo měl zájem, mám na prodej letošní horsfieldky (v jiných vláknech zde na foru jsou fotky), kontakt buď tady do pošty nebo icq mám napsané v profilu, jsem z Liberce a po domluvě jezdím do Prahy.