Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem želva hvězdnatá

dobrý den, mam dotaz ohledně želv hvězdnatých.
když mam dvě mláďata tohoto druhu, zajímal by mě problém kdybych se v budoucnu dozvěděl, že jsou to dva samci. jsou agresivní jeden k duhému? musel bych je oddělit nebo se snesou pohromadě? o více kusech neuvažuju. předem děkuju za odpověď.

záleží také na velikosti teária nebo vnitřního výběhu. V některých zahraničních příspěvcích jsem se o agresivitě samců dočetl právě z důvodu menšího prostoru. Jeden z mých samců si chrání svůj úkryt před druhým samcem tzn. když se kolem něj motá, tak pospíchá aby tam byl první, ale jinak jak píšou ostatní jsou to po tomto směru bezproblémové želvy.