Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem burza v Ládví

No byl jsem v sobotu na burze v Ládví, hele má první a poslední burza, chtěl jsem si pořídit krajtu, nakonec jo, ale těch lidí, neuspořádáno, kdo chce hada aby to nemusel prolejzat, že by to bylo nějak rozdělené po sekcích třeba na jedné straně hadi, dál třeba obojživelníci...pak chovatelé nemají ani čas ti něco říct, spíš hlídají "zboží!", nakonec jsem si krajtu přivezl, nic o ní nevím, neměl jsem na to nervy, vypadá zatím v poho akorát nežrala ještě, na noc jí do plastové nádržky dávám myší odstavče do terárka abych měl přehled , zatím jen se přesunula na kořen nad něj a kouká, tak uvidíme, chtělo by to nějak rozdělit na sekce jako tady: třeba v jedné hadi, dál tera technika,... aby když tam člověk jde pro konkrétní aby to nemusel prolézat, doslova se prodírat

Njn, já taky hledala jeden stůl a prolezla jsem to celý a nakonec byl tam kde i dřív..:-/. Taky mě to docela štvalo, tak malej prostor na tolik zvířat a lidí...Dostali mě axolotlové, kteří leželi v průhledném igelitu s vodou na zemi a málem jsem na ně šlápla. Ten malej klučina co u nich jen tak postával vypadal že vyskočí do mý úrovně a jednu mi vrazí :-)