Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kálení

Zdravím,
poraďte mi jestli si mám dělat starosti nebo ne. Jedná se o kálení mé krajty královské.
Mám ji od 1.9.2007.
2.9. dostala myšku
8.9. dostala myšku
11.9.kálela
16.9.dostala myšku
27.9.se svlékla a hned na to kálela
28.9.dostala myšku
7.10.dostala myšku
13.10.dostala myšku

Tedy za už nějakých dvacet dní a po třech krmení nekálela. Mám si začít dělat starosti? Jinak má 5 měsíců. Podmínky myslím v pohodě svlek byl v poho.

no teď si začínám dělat starosti i já. Moje krajťule kálí vždy po 3. myši (každý týden jedna) ....., ale teď má v sobě už 5. myš a pořád nic (myš, týden nechtěla, myš, myš, myš a v nedělu myš (zblajzla bez zaváhání)) ..... zdá se mě to už docela dlouho. Proč to v sobě drží tak dlouho???