Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem menší had u větších

Ahoj,chtěl bych poprosit o radu někoho s více zkušenostmi.Mám doma 14 let starého samce Boadeon lineatus a přemýšlel jsem,že bych ho nastěhoval k tříletému párku Boa constrictor,ale nevím jestli by si z něj neudělaly třeba svačinku:-?.Nerad bych o něj přišel je to můj první had. Díky za odpovědi

Ehm, jak by se tobě bydlelo se dvěmi gorilami? Já myslím, že by to určitě šlo, tak proč to nezkusit?
Stejně tak to bude s tou užovkou a hroznýši. Šlo by to, ale nikdo ti nikdy nezaručí jak se k sobě budou chovat odlišné druhy, a jak budou daní jedinci ve stresu z přítomnosti dalšího druhu.
A základní otázka: PROČ? Myslím, že žádný dobrý důvod neexistuje.