Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem boa c. anery

dobrý den,
chtěl bych se zeptat především na cenu mladých B.c. anery a zda nevíte o někom kdo jeu nás odchovává, prodává. Jde mě především o hodně vírazné černobílé jedince. děkuji Marek

tak jsem si to trošku pohledal a našel jsem na terraristik.com za cca 10 - 15tic Kč ale fakt nejsou tak úplně černobílí jak bych si představoval. Za 30 tis už musí být super hadi ale asi jooo. A kdo je u nás má, prodává ? dík Marek