Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podestylka

Ahojky prosim vas koupil jsem si kokosovou drt a vubec nevim jak ji pouzivat pomuzete mi prosim je to pro daha krajtu kralovskou
pls..

No hobliny nedoporučuju. Krajta královská potřebuje vlhko a hobliny začnou plesnivět (také nezadrží vodu a budeš hodně těžko udržovat vlhkost). Já měl dřív také lignocel---- teď jsem přešel na rašelinu (vypadá dokonce líp a můžu krmit v terárku) ...... dokonce mě vyšla levnějš než ten lignocel ( 2 kostky lignocelu (18 litrů hmoty) = 74Kč .............. jeden pitel rašeliny (20l)= 55kč) za ušetřené peníze zajdeš na jedno :beer::-D