Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stromoví hadi

Tak jsem si pořídil mládě Morelia spilota variegata a těšil jsem se, jak budu pozorovat její činnost ve větvích. Místo toho ale leží na zemi a do větví jen hledí. Jaké máte s tímto druhem zkušenosti? Odváží se v dospělosti do větví a nebo mám hada který trpí závratí? :-)

Ahoj Šneku, kamaráde!
Jak to čtu, máš jí čerstvě... Dej jí čas, nech přejít stresy z přepravy a nového prostředí, ano se zbleskuje....A uvědom si- spilota není výhradně stromový hádě, využívá králičí nory, králíky loví. Sice po stromech umí, a ráda, ale není to viridiska ;-)