Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Albino boa - foto

Nazdárek.
Zbožňuji tyto hady,ale jejich podle mně stále ještě vysoká cena(myslím že zbytečně)
zapříčinila že je nemám.Zatím....
Přitom pokud je někdo inzeruje (např. na iFauně)tak inzeráty se tam dost opakují,tak z toho usuzuji že prodat je za onu cenu (cca 10 000,- za mládě).
tak nevím jestli ta cena není fakt vysoká obecně i když chápu že chovatelé musí také z něšeho žít a chtějí aspoň minimální návratnost svých vynaložených investic...
Tak než se pohnou cenové ledy směrem dolů ( doufám),šoupněte sem kdož tyto krasavce už máte
nějaké to foto pro potěchu oka nás druhých - dííík.
Venca.

Neblázni, cena není zase tak moc vysoká. Na Tvém místě, pokud bych měl takový vážný zájem, bych je prostě koupil, ikdybych si měl půjčit a splácet. Žijeme JEN jednou!!! Já osobně je nechovám, protože se mi zdají moc velcí, ale také se mi líbí.