Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš nechce jíst

Dobrý den, prosím o radu, mám 3,5 roku starého hroznýše a poslední dobou trvá jeden a více dní, než uloví a sní kořist, ačkoliv dříve se po ní vrhal téměř okamžitě. V posledním případě s ním bylo morče v teráriu 10 dní, od posledního krmení uběhl téměř měsíc. Následně jsem morče vyndal. V čem může být probém? Díky.

Waauu nikdy nenechavej kořist s hadem když ji nechce a natož přez noc sou zde popsany případy kdy kořist pokousala hada a to i hroznu dost vážně. Mohl by si o něj klidně přijít :.( Navíc je z přítomnosti kořisti když ji nechce jistě stresovan a nema svuj klidek což mu na chuti jistě nepřida. Počkal bych až začne sam potravu vyhledavat ( šmejdit po terarku i třeba přes den ) a pak po ní jistě skočí hned ;-) On mu menší pust jistě neuškodí uvidíš že to bude dobre.

Doporučil bych zkouknout tohle tema http://tera.poradna.net/question/view/1835-potkan-v ersus-hroznys