Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem želvy žlutolící..bojí se?? a nežere..

ahoj mam takovy problem se zelvou zlutolící. Mam ji přibližen 10 dnu. Akvarko je v poradku, ma tma ostruvek na který s eleze po rmape, koupila sem hove zverimexu a zda se v poradku. Lampicka a topitko je taky na miste. Jenze moje zelva na osturvek vubc nelze kdyz jio tam dat je tam chvili a pak zmiiz do vody. NA kamenech je obca sale vetsinu casu je pod ostruvkem. Nemocna nejspis neni a poranena taky ne, KDyz ji vyndam je rychla a prijde mi ze vypada zdrave...posledni dobou se prestava bat ale neni to nic extra. MAM ale jiny problem prijde mi ze nezere. ZEre susene cervy ale granule nachazim casto ropzpustene salat taky nezere..tak ja nevim. prosim poradte dekuji

No já mám taky želvu žlutolící.
Moje želvy taky nedovedou zůstat na jednom místě kam je dám.Hned utečou.
Tím že nežere je možná prombém v krmení.Zkus jí dát jiné granulky.
Salát nevím jestli jí ale určitě není na škodu když se jí dá trocha masa malinký kousíček.
Želvy jsou spíše masožravci(myslím ty vodní)....