Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python regius (krajta královská)

Před dvěma měsíci sem si koupil krajtu královskou asi 4 měsíce starou. Asi po týdnu sem si všiml nějaké kožní nemoci. Na zádech měla asi 5 fleků, které se jí neleskly, byly matné a vypadaly jako nedovivinuté šupiny. Řekl jsem si, že počkám do svléknutí a pak uvidim jestli budou dál, nebo se ztratí. Některé fleky se opravdu ztratily, ale jeden veliký ne. Je kolem něho kůže taková vybledlá a vypadá to, že tam je i strup. Ke všemu teď krajta asi ještě dostala rýmu, protože zaklání hlavu, otevírá tlamičku a trochu píská. Poradíte mi co s tim mám dělat? Fotku fleků pošlu mailem.

Ke všemu teď krajta asi ještě dostala rýmu, protože zaklání hlavu, otevírá tlamičku a trochu píská.

Vem hada a mazej k veterináři. To nebude rýmička,ale nastydnutí jako kráva. Pošli fotky toho fleku. Každopádně neotálej s veterinářem. Odkud jsi? Možná Ti někdo poradí veterináře,nebo koukni tady Chor_Veterinari.htm
Nebo tady veterin.htm
Není veto,jako veto. Vyber pokud možno nějakého,co se zabývá plazy. Psíčkař vesměs moc nepomůže. Jinak prvotně zvyš teplotu a sniž vlhkost v terku. Jaké má podmínky chovu? Popiš teplotu (chladné i výhřevné místo, vlhkost, terárium atd. atd.)

Nazdárek, asi pozdě, ale přece pročítám články o Regiuskách. U toho veterináře jsem s JUlčou byl taky, je to fakt borec, žádnej peskař, co vykastruje denně 5 psů a deset koček a dělá to jedním skalpelem a možná i bez rukavic. Je to prostě veterinář všstranej a opravdu je jeho práce jeho hobby a je vidět, že se snaží pro ty zvířátka dělat co je v jeho silách. Vřele doporučuju. A co ty fleky už jsou zhojený? Bydlím kousek od HK, Chtěl ybch zkusit pořídit si druhou Regiusku a napařit, tak uvidíme