Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fotografie

dobrý den,
bylo mi řečeno, že se želvy musejí pravidelně fotit, kvůli spodku krunýře... veškeré změny zdokumentovávat... a pak odnést na úřad.
mohu se zeptat jak často fotit a jestli je duležíté nechat foto ověřit u notáře?
děkuji

Dobrý den,
nám vždycky na úřadě řekli, kdy máme donést novou fotku. Tuším, že to bylo jednou za půl roku.
Naposledy jsme fotku nesli, když měla želva 12cm, s tím že další prý není nutná. Bylo nám řečeno, že od 500g se může dát želvě do krku čip. Jinak notářem ověřená fotka být nemusí, jen by na druhé straně mělo být datum:)

Dobrý večer,
tak já mám želvu necelé 2 měsíce a teprve teď mi došel dopis z úřadu,že potvrzují změnu majitele,ale nic o tom,že bych měla dodávat fotky po půl roce či roce tam psáno nebylo.
Můžete mi prosím o tom říci víc.
Magistrát hlavního města Prahy asi na takové věci kašle,protože to není k nalezení ani na jejich stránkách.:)
Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.