Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyzvrácená myš

potřebuju pomoc...asi po mesíci jsem dal mímu hadovy myš mám korálovku sedlatou normálka ji zabila a už ji polykala čouhaly už jen nohy a asi tak za 5min nato tu myš vyvrhla a už ji nesežrala.Je to asi tak týden z5.Můžete mi poradit co se děje z hadem????

jj taky se mi to stalo, mam taky koralovku, predlozila jsem ji usmrcenou mys, hned se do ni pustila a kdyz byla u zadnich nohou tak ji vyvrhla, z toho jsem usoudila ze byla mys velka a asi po tydnu jsem predlozila mensi a v pohode;-)