Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 grammostoly v jednom terarku

Asi pred deviti mesici jsem si koupil (pravdepodobne) samici grmmostoly rosey za dobu co ji mam si skoro cele dno teraria (50-32-32) pokryla pavucinou ted jsem si koupil jeste jednu samici ale kdyz jsem ji pridal do teraria tak se za chvili zacali prat odtrhl jsem je a noveho pavouka mam zatim v krabicce nevite jak to udelat aby mohly byt v akvarku oba. napadlo me jestli si starsi pavouk nebranil svoje oznacene uzemi myslite ze by stacilo vymyt terarko a dat do nej novy podklad. a nevite nekdo nejaky trik na odtrzeni peroucich se pavouku.

Teda nevím, jestli to není žert a ani nejsem pavoukář, ale chtít mít v terárku 2 samice i tak klidnýho pavouka jakým rosea většinou bývá, tak to smrdí tím, že dřív nebo později najdeš v terárku místo dvou jen jednoho, ale nažranýho.

Zdarec, tak tohle mě opravdu dostalo...... Jako když už chváš sklípkany, tak bys mohl vědět, že každý pavouk je kanibalistické zvíře. Fakt sem se zasmal jak sem to četl :-D, nejdřív si něco zjisti o zvířatech které chceš chovat a pak je chovej a né naopak!! Teda pokud tohle není vtip.
S pozdravem MF.