Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamínky jako dekorace terária

Dobrý den,
měla bych takový malý dotaz.Je možné,že už se tu někde řešil,ale jaksi jsem na něj nenarazila.
:?:Zajímalo by mě,zda je vhodné mít jako dekoraci v teráriu kamínky.Bylo by to pro želvu...Hermanku,rok starou.Chtěla bych jí ještě nějak skrášlit terárium a napadli mě kamínky.Viděla jsem tu už fotky některých želvých stolů,ale zajímá mě zda je to zdravotně nezávadné a jaké kamínky použít.
Stačí takový co se třeba dávají jako dekorace do květináčů kytek nebo to jsou nějaký spešl kamínky?
Předem díky za odpověď.:-)

Kamínky jsou v pohodě a rozhodně nemusí být "spešl".Jakýkoliv pěkný kamínek,který objevíš tak ho opláchni a šup tam s ním.Želvička to jenom uvítá.Aspoň naše milují jakoukoliv překážku.Jenom by neměly být moc malinké,ať se je nepokouší sníst. ;-)

No právě...chtěla bych jí do terária udělat takovou cestičku z kamínků,ale netuším jak moc velé by měli být,aby se nechtěla sníst.
Ta moje by snědla i slona,kdyby to šlo.Třeba dneska jsem jí nechala na chvíli lítat po pokoji,když jsem jí měnila substrát a ona objevila malý červený míček(velikost pinpongového),který patří psovi.Za každou cenu ho chtěla zakousnout,ale naštěští jí furt utíkal a pak ho ukladl pes...radši.:):-D