Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno svlékání

Ahojky, měla bych dotaz.. mám horznýše královského..a v září se mi svlékl(vše proběhlo v poho) a včera jsem dorazila domů a svékl se mi podruhé.. je normální aby se ani po dvou měsících takhle svlékal??? dík

Ahoj, u mladých hadů je to normální. Rostou totiž velice rychle, takže je přirozené, že se tak často svlékají. Naše krajta se do roku a pul svlékala skoro každé dva měsíce. Náš boa má cca 4 měsíce my ho máme 3 měsíce a svlékl se nám již 2x. Takže žádná panika...čau.