Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem svlékání u krajty královské

zdravím, mám menší problém se svou krajtou, mám ji od září a už se podruhé svléká, prvně proběhlo všechno bez problémů, teď jí ale svlíkání trvá cca 2 týdny, pořád na ní zůstávají cáry kůže, ven už vpodstatě nevylézá myš mi ale během svlékání sežrala, mám jí nechat být nebo s ní něco udělat? díky za odpověď

Ahoj, přikláním s k výše uvedeným radám. Mně se takhle špatně svlékla jednou viridiska a ve vlažné vodě jsem tu zbylou kůži z ní bez problému dostal dolů. Musíš ale pomalu a opatrně. Jinak příště více rosit při svlékání.