Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svlíkaní krajty královské

zdravim,chtel bych se zeptat.S bratrem sme si poridily krajtu,mame ji cca mesic a zda se nam,ze se bude svlíkat(zakaleny oci trochu,kuze atd..je to vic nez jisty),ale....nevime kdy.jestli za tejden za dva...otazka zni:muzeme ji krmit i kdyz si myslime ze se bude svlikat?je to ze ocekavame ze se bude svlikat duvod k tomu,abychom ji prestal krmit?aby hladovela nebo ji mame krmit dokud zere a az bude sama chtit prestane prijimat potravu a svlekne se?to je vse..doufam ze rozumite moji otazce a budu rad kdyz nekdo odpovi.Klidne piste na mail: onehand13@seznam.cz
dikz moc :)

No jasně, taky se mi to už stalo(u imperatorů), ale bylo to spíš po odkalení a fakt vyjímečně. U regius zatím nikdy. Normálně krmím po svleku, to bývá krmení většinou úspěšné. Navíc (např. psohlavci) se mi do svlečky docela pravidelně důkladně vyse.ou a jsou čilí, svlečení, vys.aní a ochotní žrát:-D

Ahoj, většinou si před svlekem opravdu nevezme. Naše aspon vždy, ale náš boa i když byl před svlekem tak si již několikrát vzal. Takže klidně to mužeš zklusit a bud si vezme nebo ne. Rozhodně jí to nijak neublíží. Jinak co se týče doby svleku je to ruzne cca 5-7 dní. Po zakalení následuje tak den někdy dva odkalení a až teprve následuje svlek. Hodně úspěchu s chovem, čau.