Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem doporučení

čusky lidi co by ste mi prosim vás doporučili za hada do terárka 60x30x40??díval sem se po hroznýškách,korálovkách,užovkách atd,ale nejsem si jistý ohledně té vel. tera. tak prosím porad´te předem dík..,Petr..,

hele, werčo, na to jak jsme my nalítli na burze s krajtama jsi docela hustá, nezdá se ti? No neva, stejně trvám na tom že to terko je pro většinu mláďat hadů tak akorát a stejně háďata v mládí je lepší pěstovat v nádržích-terárkách odpovídajících jejich velikostí, než mrňavý hádě nacpat rovnou do terka které bude potřebovat až v dospělosti

ne, nebyl, já už si udělal Ježíška před týdnem, sehnal jsem od chovatele mladé krajťule, vypadá to na páreček, takže musím trochu brzdit. Ale ani po tom pohledu netoužím, spíš se obávám že možná bych se ještě neovládnul, abych mu něco neřekl, i když jsem si říkal že na něj se..!