Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zimujúca korytnačka

prosím v októbri sme dostali korytnačku písmenkovú.Za cca.2 dni sa zazimovala takže sme ju nestihli ani dať odčerviť.Zaspala vytvorili sme jej podmienky po rozhovore s veterinárom a chodíme ju kontrolovať.Pred týždňom sa mi nejako prestala pozdávať-má prepadnuté očičká,vyschnutú kožu.Mám obyvu,že nežije.Ako sa to môžem zistiť v akom je stave?Čo s ňou?Bolo by mi ľúto keby sme o ňu prišli z dôvodu nevedomosti ďaľšej starostlivosti.Ďakujem

keďže ako úplny korytnačkový laik som ju dostala zahrabanú v lísti vlastne podľa pôvodného majiteľa zazimovanú,som sa rozhodla pre návštevu veterinára.Ten bol so zazimovaním spokojný.Ale už je mi jasné,že to je jedno.Korytnačka to má za sebou.:.(Dúfala so,že bude v pohode ale po tom ako som si všimla ,že má pleseň na očiach............No čo už blbí lidi také lidi.:.(:.(:.(