Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hr KRALOVSKY

Zdravi vas chovatele hadu do poradny moje dobra kamoška nema bohužel net tak se zeptam za ni ma samce Hr Kralovskeho staři 4měsice dle vzhledu je v dobre kondici dostava myšky i křečky a male ptkanky ale těd se zeptam je možne že když ma hlad už se plazi k boku terarka a čeka na kořenu a když se jde k boku terarka zveda hlavičku znamena to že si řika o potravu je možne že se to opravdu muže had naučit chodit a čekat na svem mistě na krmeni jinak ona krmi z boku terarka ma vysuvne dveře no sklo diky za odpověd

No ja mam podobnou zkušenost. Mam též B.c. a v terarku mu davam myšky vždy na pařez asi 30 cm vysoky ze ktereho mu neslezou. Stale se zdržuje po větvích nebo u vody ale zhruba po 8 - 10 dnech si vyleze nahoru na větev nad ten pařez a číha třeba celí den jestli se tam něco neobjeví pro mě je to vždy znamení " hmmm něco bych si dal jdu se mrknout jestli si mě tam něco přichystal " :-D ale možna že je to jen muj dojem. No zatím nam to funguje a hrozna si na hlad šmejděním nestěžuje. Ma ted 63cm a včera se zakalil tak že jdeme do svleku 8-)

To ona zdrhla při večerním šmějdění, jinak bych ji musela z terárka tahat. Stalo se to o těhle prázdninách. V létě je mrška hrozně aktivní..
Ale souhlasim s tim prostorem, určitě potřebujou dostatek pohybu a svobodu.
I když pořád mi dumá hlavou, jestli je pro zvířata ta svoboda důležitá. Určitej prostor rozhodně. Ale přecejen jakoby tu svobodu v tom našem slova smyslu neměli. U nás převládá svoboda, u zvířat to podle mě je záchrana života.. Aspoň mi to tak přijde...má cenu na to zakládat nové vlákno?