Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontakty na chovatele

Koukal jsem na odkazy které jste sem dávali a napadlo mě že bych vás požádal jestli by jste nemohli udělat to samé s kontakty na chovatele..přesněji prodejce.Já jsem z Ostravy a toužím po regiusce...teda spíše to bylo takové ultimátum ze strany přítelkyně:-D..já chtěl něco jiného.Ale kde ji vzít tak to netuším..burzy či zverimex jsem už zatratil dávno a myslím že i pro ostatní bude lepší si přečíst zde kontakt na slušného člověka než zde psát nadávky a lítost nad uhynulým hadem kterého koupil na burze.Pište celou ČR ale prosim prosim prosim nevíte někdo něco blíže Ostravy než je Brno či Liberec atd?Díky a ahoj

Tak dobře tedy;-)zitra se snim zkontaktuju a zeptam se kdy by to bylo mozne, pokud ty krajty má nebo jestli je plánuje pářit..kdyby náhodou je měl, přijel by ste se jen podívat a domluvit se jestli by vám ho nechal?

Tak podívat bych se určitě chtěl.Od 23 až do 2.1.08 máme v práci zavřeno tak bych se i časově přizpůsobil jinak by asi byl problém se domluvit(to víte soukromník)..ale prosím jen mladé kousky..tak do těch 10 měsíců v době odběru.Už ted děkuji za ochotu

jestli by jste nemohli udělat to samé s kontakty na chovatele

To asi nepůjde. Málokomu by se líbilo, aby jeho "citlivá" data (jméno, adresa, telefon atd.) někdo někde vystavoval bez jeho souhlasu. Kdo ze zde přítomných chovatelů chce, má kontakt ve svém profilu. Víc asi udělat nemůžeme.

No,na druhou stranu - nebylo by možná od věci (jestli by to šlo) udělat "kontakty", něco na způsob třeba jak je na reptáriu. Abecední seznam přítomných, který by byl svázaný s profilem uživatele. To asi ale spíš patří do návrhů. :-) Ale několikrát bych to již využil, když jsem někoho sháněl a prohledával jsem diskuse, kde ta osoba psala, než jsem se propracoval ke kontaktu. :-)