Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa - potíž s čelistí - konzultace

Dobrý večer.
Můj boa má takový doufám menší problém.
Při lovu kořisti se minul a vpálil to čelistí do stěny terárka a teď má kousek spodního rtu z levé strany jakoby vpáčený dovnitř - zkrátka naraženou držku 3-[
Zkoušel jsem mu to opatrně narovnat ale podařilo se mně to pouze částečně a tak jsem ho už pak raději nechal být.
Otevřené poranění tam vidět není tak co byste poradili??
Srovná si to sám?
Ještě se mně to nestalo..
Dík.Jarouš.

Zdravim... No mne sa stalo presne toto iste az na to ze moj boa neminul korist ale nastastie minul moju ruku. Tiez to praskol do skla a mal stocenu spodnu celust dovnutra. Najprv som si robil starosti ale na druhy den rano uz mal papulu ok - narovnal si ju sam.

Pánové,pánové...
Děkuji za rady ale ten můj nervák si žádný zub nevyrazil,jen si opakovaně natloukl držku....
Ani žádné zranění tam patrné není a tak jsem jen hodil do placu otázku jaké máte s tímto zkušenosti.:-p
Otok mu druhý den splaskl a tak myslím že to bude v pohodě.
Chci vás ujistit že hazardovat se zdravím svých plazů rozhodně nehodlám,ale vyhledávat veterináře pro naraženou "držku" snad nebude nutné.... :puff:
Ale i tak díky za příspěvky.
Jarouš.