Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě hada

Dobrý den,
chtěla bych svému synovcovi k Vánocům koupit hadíka, vždy když ke mě přijede, tak slintá nad mou Elaphe obsoleta quadrivittata a moc by si přál svého. Zverimex jsem zvolila jako poslední možnost kde hada koupit. Myslím, že pro začátek by byla nejvhodnější užovka, proto mám dotaz, je tu někdo z Prahy nebo z okolí Prahy, kdo máte na prodej mládě užovky, nelépe červené, nebo černé??? Díky moc, ráda bych si potom pro hada přijela. Díky, Lucie

Ahoj, zkoukla jsem to, jsou moc krásní... :-) Koukala jsem, že jsi z Nepomuk, tam bydlí shodou okolností i budoucí majitel hada... No, ale to je vedlejší, ráda bych si od Tebe jednoho teda vzala. Cena je super, to si vážně nemůžu stěžovat, právě naopak. Mohla bych si pro něj ve středu přijet? Doufám, že se Ti to bude hodit, bydlím v Nymburce takže je to docela dálka. Mohla bych u Tebe být tak kolem 2 hodiny. Šlo by to? Díky moc, Lůca ;-)