Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz žárovka

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak zabezpečit žárovku v teráriu aby jse mi k ní had nedostal.Žárovku mám sice uschovanou v květináči, ale přesto jse bojím že jse mi k ní had ze spoda dostane.Jsem začátečník a proto bych chtěl požádat o radu zkušenější.Předem díky za rady Jirka

Ja to mam otevřené.když to nesvítilo tak mi tam párkrát gutka vlezla, měl jsem strach že se popálí, ale jak se zaplo světlo a začlo tam být horko, tak rychle utíkala pryč, to se ještě párkrát opakovalo a tedka tam už nelozí vůbec. takže sem to nijak neřešil