Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hroznys kralovsky

ahoj chtela jsem se zeptat jestli by mi nekdo neporadil se zacatkem chovu mladete hroznyse kralovskeho myslim tim krmeni slikani atd...dekuji moc

Co takhle použít vyhledávač, nebo to Vám snad nic neříká???!!!:x:To už si snad z nás chcete dělat srandu s těmi dotazy nebo jak?!Vždyť informací o chovu hroznýše je plnej internet!!!:x:Stačí nebýt línej a starat se a ne ať se ostatní starají za Vás, ale to Vám je asi jedno že...

SOuhlasim s kolegou. Otevřete www.google.cz a zadejte chov hroznýše. Budete mít co číst... Jenom počítejte dopředu, že některé věci jsou individuální a nic není tak jednoduché jak to vypadá;-) Pokud si opravdu pořídíte nějakého hada, tak s ním udržujte co nejčastější kontakt (ideálně několikrát denně) Ostatně koho by bavilo, být zavřený týden v teráriu?