Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pandinus imperator

Zdar všem teraristum potřeboval bych poradit o teplotě v teráriu pro....Pandinus imperator... a ještě jaká výhřevná jednotka by pro něj byla nejvhodnější....díky moc za odpovědi... odpovědi mi prosím zasílejte na struhalda@seznam.cz

Protože jde o pralesního štíra, teplotu udržuj okolo 25°C a vyšší vlhkost, vytápění u nich v teráriu nemám, ale pokud nejsi jinak schopen zajistit požadovanou teplotu, pro vytápění lze použít např. 15w žárovku (podle velikosti terária);-)

Zdravím!
Dotaz jsem zachytil a musím přidat i jednu otázku ode mě.
Mám doma v teráriu páreček Heterometrus spinifer. Neliší s moc právě od Pandinus Imperator. Zajímá mě, jestli i podmínky v teráriu mají být stejné. Jak jste zde zmiňoval teplotu i tu vyšší vlhkost. Chtěl bych je rozmnožovat, je něco, co by je v tom, ne nabudilo, ale jak to říct... Jaké jsou ideální podmínky?? Děkuji mnohokrát!